Teknik Servis

Çözüm odaklı, Hızlı ve Kolay;

RES Enerji Sistemleri A.Ş. olarak, işimizin, cihazları sattıktan sonra arkamızı dönüp gitmek olmadığını çok iyi biliyoruz. Günümüzde müşteri memnuniyeti sağlamanın belki de en önemli kalemi, müşteriye sunulan teknik servis desteğiyle ilgili olan kısımdır.

En önemli özelliklerimizden biri, tecrübeli ve pratik, bilgi ve becerisi yüksek servis ağımızla, satış departmanımızın entegre çalışabilme becerisini gösterebilmesidir. Bu sayede kullanıcıya satış departmanı ile sürekli temasta kalma imkanı sunularak, satış sonrası gereken herhangi bir servis, bakım işleminde servis süreciyle ilgili olarak çift taraflı kontrol ve denetlenme imkanı sunmaktayız.

Bizim için öncelikli olan, bizimle çalışan kullanıcılarımızın, cihazlarını kullandıkları yıllar boyunca ödünsüz konfor yaşamaları, ve servis - bakım süreçlerinde düzenli ve pratik bir şekilde isteklerine yanıt verilebilmesidir.

RES Enerji Sistemleri A.Ş., deneyimli teknik personel kadrosu ile, kullanıcı mağduriyetini engelleyerek en kısa sürede tamir, bakım, yedek parça değişim işlerini yerine getirmektedir.

Tüm YETKİLİ SERVİSLERİMİZ için ’0850 255 0 737’ numaralı telefonu arayabilir, servis@resenerji.com adresine mail atabilir veya aşağıdaki SERVİS TALEP formunu doldurarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Servis Talep Formu;